Hakkımda

se

Yelda Seray Akgün, halkla ilişkiler, psikoloji, davranış bilimleri alanları ile birlikte dünyaca tanınmış kişisel gelişim uzmanları, psikologları, terapistleri ile çeşitli kuramlar üzerine eğitimler almıştır.

Davranış Bilimleri, Kurumsal Eğitimler, Neuro Linguistic (Algısal Duygu Kontrolü), Positive Psychology & Energy Psychology, Biyoenerji,  Aile Dizimi, Ericksonian Hypnosis, Theta Meditasyonu, Mouvement Therapy, Access The Bars, Tibet Çanaķları ve Ses ile Şifa ve Müzikterapi konularında 18 yıldır çalışmalar ve seminerler düzenlemektedir.

Öğrencilik yıllarında Viyana’da 2,5 yıl, Londra’da 1 yıl ve Fransa Paris’te 7 yıl yaşamış ve outgoing turizm rehberliği yapmış her kıtadan 63 farklı ülke, 300’den fazla şehir görmüştür.

Multi kültürel renkler, kültürler, davranış ve düşünce yapıları tanımıştır.

2003 -2011 yıllarında İstanbul Etiler’de Kurucusu olduğu Body&Mind şirketinde bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Uluslararası Master Trainer olarak kurumlara sertifika programlı Neuro Linguistic (Algısal Duygu Kontrolü) Eğitimleri düzenlemiştir. 2005-2011 yıllarında Diyetisyen Yekbu Köseoğlu ve 2007-2009 yıllarında Diyetisyen Dilara Koçak ve Mezura Ekibiyle, ‘Beslenme ve Diyet Süreçlerinde Motivasyon &Pozitif Davranış Değişikliği ‘konularında destek vermiştir. O dönemlerde sabah Televizyon Programlarında ve Milliyet Gazetesinin hafta sonu baskılarında ve Antalya Female Kadın Dergisinde makaleleri yayınlanmıştır.

Hedefi; bireylerin, kurumların, çiftlerin yaşam amaçlarını bulmalarına, hayallerini gerçekleştirmelerine, başarılı ve daha yüksek potansiyelleriyle buluşmalarına olmalarına, kendi deyimiyle kişilerin ‘ Kendi Öz’lerine ‘dokunmalarına rehberlik etmektir.

2006 yılından itibaren Kahve Dünyası, Altınmarka, Detay Gıda İK Proje ve Eğitimlerine destek vermektedir.

Yelda Seray Akgün, 2013 yılından itibaren İstanbul Mim85 Kültür Sanat Platformu Sema Şener ve aktüel olarak eşi ve iki kızıyla birlikte yaşadığı  Bodrum şehrinde çeşitli merkezlerde ortak seminerler, eğitim programları ve workshoplar düzenlemekte olan Holistik yaklaşımda bir eğitmendir.